55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 kg*

Angelina Jolie

6. září 2013 v 18:52 | El
Tak mou další inspirací do života tedy můj idol je Angelina Jolie :)
úžasná ,oukouzlující ,dobrosrdečná,nádherná,mateřsky založená,rebelka s trochou něhy .:) Angelina.


Angelina Jolie Voight (* 4. června 1975
Herečka dřívě modelka -od 14 let se věnovala modelingu.
Držitelka několika cen např,zlatý globus,Oscar.
Ps: jinak film narušení velice doporučuji výbornej filmík! žánr:Drama,thriller.
A samozřejmě spousty dalších :) ,ale ty nebudu vypisovat :)

Její manželství s herci Jonnym Lee Millerem a Billym Bobem Thorntonem skončila rozvodem. Od roku 2005 žije s hercem Bradem Pittem.

Společně s Pittem mají dcery Shiloh a Vivienne a syna Knoxe a dále adoptovali děti Maddoxe, Zaharu a Paxe. Angažuje se v humanitárních projektech na celém světě, zejména týkajících se problematiky uprchlíků v rámci UNHCR.
Po svém otci zdědila německou a slovenskou krev,[4][5] její matka byla smíšeného francouzsko-kanadského, holandského a německého původu
Super né ?!:) prostě holky s českou krví jsou nejkrásnější :D

Dospívání:
Během dospívání trpěla vážnými depresemi se sebevražednými sklony.[10] Na Beverly Hills High School se mezi dětmi z bohatých rodin z okolí cítila osamělá a byla terčem posměšků kvůli velmi hubené postavě a nošení brýlí a rovnátek.[8] Bylo pro ni obtížné navázat emocionální kontakt s okolními lidmi a tak se uchýlila k sebepoškozování.[12] Později o tom řekla: "Sbírala jsem nože a vždycky jsem měla okolo sebe jisté věci. Rituál, při kterém jsem se řízla a cítila bolest, mi dával pocit života, přinášel jakési uvolnění, z nějakého důvodu to mělo na mě léčivý účinek."[13] Také začala experimentovat s drogami; ve 20 letech měla již za sebou zkušenost s "téměř každou dostupnou drogou" včetně heroinu.[14]


Adoptovala spoustu děti.Pracuje pro charitativní orchanizaci.V roce 2007 jí zemřela matka. A vr oce 2013 si nechala vyjmout prsa kvůli 87% sklonu krakovině prsu. Ale prsa má ,ale silikonová jinak má plasticky upravený nos .:)


devil's blood*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama