55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 kg*

15.9.-Výběr bot,a nemilé překvápko.

15. září 2013 v 13:40
Jelikož nastává chladné počasí a už bylo potřeba sehnat si botky tak jsem strávila 2 a více hodin v nákupním centru.Chodila tam se tam se.Okukovala thinspo figuríny v HM.Všimli jste si normálně co mě napadlo jim změřit obvod pasu boků stehen:-D.Ty kdyby obživly no to by byli vyzábliny!
No tak si k odchodu tedy zamířím do CCC.Jakože už jsem se rozhodla pro šedé boty kotníčkové s klínkem a kožíškem aby se mi to hodilo k mojí bunde z MOTIVI. No jenže co nevidím mého bývalého.Srdce se mi rozbušilo nohy šíleně začly klepat tak jsem zas vypadla jenže já už chtěla jít!a potřebovala jsem ty boty.Tak jsem tam zase vlezla.
Sem tam sem tam.Asi jak pošuk.
A ten pocit když hovidíte jak je nádhernej .. Ty vlasy,oči,a ta mikina mu v kontrastu vážně slušela.
A on vás ani nepozdraví jen čumí jak blb.A tenhle člověk utíkal za mnou a políbil mě v dešti.A sliboval a porušoval.A ted jen čumí tak jsem se usmála a šla dál.

A teď naposledy zavzpomínej na hřejivý pocit v tvém náručí.Protože už je to tak dávno ..tak dávno cos mě miloval.A zranil.Tak dávno.Jako západ včerejšího slunce když se probudíš.
Kéžbych zapomněla.Ale to bych nebyla taková jaká jsem.Pořád to bolí abude dokud neumřu..jen už jsem otupěla.Otupěla tak moc ,že svěřit se je pro mne tak příliš a já ztrácím ztrácím to co je tak krásný.Pocit milovanosti.
Musíš jít dál i přes překážky protože ty nemáš jinou možnost! Nemáš .Prostě ne.
Musíš ho nechat jít. Daleko od tvého srdce.Naše cesty byly jen křižovatky ,které končí na opačném konci světa.
Tak začni od znova.ps:to mě včera napadlo nebylo to konkrétně na něj.Topho by bylo víc jen mé pocity ..Zase mě čeká návštěva psychologa.Jsem ráda je to fajn paní a mě pomohla a já budu zase o píď štastnější. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama