55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 kg*

Září 2013

Sbohem.

21. září 2013 v 20:43
Tak mi zemřela prababička.
Pamatuji si ji jako málá holčička.Směšné ,že jsem za ní chtěl jet do nemocnice .Už asi jen ve středu na pohřeb.Ten smířený bolestivý pocit v jejích očích nezapomenu. Jééliško. říkávala mi. Zemřela na embolii.4 roky rakoviny --92let.
Byly i horší časy ,ale osud mi solí rány každý den.
Lepší než aby se tu trápila.Doufám,že jí bůh vzal do své náruče.

Sbohem.Ps: ted s ekaždej bude smát.. a proč jsemsmutná a že zas tohle tamto.Snad aj ted mám právo být smutná.Mám kamarádku no ,,kamarádku,,která je schopná přijít a největší trable jsou pro ni kluci .A hustí to do vás pořád a nezájímáte jí jen aby si měla kde vylít srdce vy jí pomůžete a pak vás ještě pomlouvá za to,že nejste dokonalí.A pak zas příjde jakože nic.
Tolik sem si toho v životě prožila tolik a nerada o tom mluvím.Ale jsem ráda protože to m idalo nový směř otevřelo oči dalo m ito zkušenosti.
Tak anivy při těžkých situacích se nevzdávejte.protože i to špatné je pro něco dobré.:)

21.9.! :-)

21. září 2013 v 20:16
Takže se daří:-)
Už bojuju s přejídáním vyváženou stravou po celý den.
Jak Zhubnout?!

,,Stejný příjem a stejný výdej,,
:)!!!!

Takže za 12 dní treninky:-)! A ještě k nám domů na týden přijede na výměnný pobyt němec:-D.Vrrr.:D No to bude zábavný :-)

Navíc! Jsem koukala na ,,Black Swan.. film. Asi do 2 do rána poté spala do 13:00 :-D Zase jsem dneska ušla 7/8km a 1 level Jill 4 den .Bohužel nemoc mi to všecko pokazila.Ale já se nevzdávám ;))!
Navíc když jsem byla malinkatá brečela jsem když jsem měla sníst maso. Prostě nikdy mě to knemu netáhlo čili jsem se stala definitivně vegetariánem s tím ,že tedy ryby můžu Losos,Makrela. Takže to 1-2x týdně.:)!Mám účet na Kaloricketabulky.cz-Tam si naplánuju cílovou váhu váhu teď,výšku ,kolik vypiji.Naplánuju si jídelníček s pohybem na zítra a to mi všecky kalorie spočítá a zase odečte.Doufám,že vydržím:)


Jak se máte vy co?:P
Ještě koukám na youtube na jste to co jíte no to je název a je to pravda..a různývidea.Někdy mám pocit sakra já tady kam to vedu musím si dá něco tučnýho abych nebyla nemocná.Nenee. To je zdravý životní styl s kondicí a dokonalým tělem. Zádný Ana a Mia. To si musím říkat :-D* nejhorší je mamka každej den peče výborný buchty a koláče takže musím víc bejt z domu abycj měla co nejmín času si mlsnout !!!;)
Podle čeho jste si dali ,,cílovou váhu,,? :)
Posílám pusu :-*
Dojemné že?:)

Mé budoucí plány.

20. září 2013 v 18:30
1200 kcal max. a day. přesně jako zblack swan.prostě seinspiruji filmy. 2x týdně 1,5 h plavat ..každý den jill.
Učit se.
3l tekutin čekají mě počty kcal:-(ble

Jednoduché stručné už jsem takřka zdravá!.:) tak od zítra cvičím.

Black/white Thinspo

17. září 2013 v 21:32 | Eli |  Dream Bodies/Thinspo
Absolutne dokonale nožičky!Až budu jedna z těch po mém nazývaným,,skinny bitches,, och jak já bduu nakupovat !Všechno a stylovat se a dolaďovat:)

17.9.

17. září 2013 v 10:54 Loosing weight
Jsem nemocná.Takže ležínkuju doma :-) surfujunainternetu a za chvilku začnou ANTM doufám,že jednou budou vysílar ty novější..asi marně.
Včera jsem to děsně přehnala,pak jsem se rozbrečela.
Našla jsem novou inspiraci Natalii Portman!:-) znovu shlédnu černou labuť.:-)
četla jsem ,žemuselazhubnou 9-12kg.Kvůli tomu aby vypadala jako křehká baletka.Společně sMilou Kunis. Strašně jí to v záběrech sluší myslím oboum. Ale natalie mě
zaujala více možná proto,že Mila hrála tu zápornou a Natalie byla ta ,,hodná,,.Takžekdo neviděl..určitě doporučuji psychologický thriller trvá 110 min.Black Swan je o lásce k tanci o jeho síle a křehkosti.Rivalitě,zklamání,utpení,a dosažení cíle.

No takže ,dneska ani včera jsem necvičila to prostě nezvládnu jsem ospalá je mi zima a nemohu mluvit jak mě bolí v krku, vmém znamení býci prostě mají problém s krkem takže jsem si zvykla ,ale tohle je vážně síla.
Takže
1.Mrkev
2.slunečnicový tmavý rohlík
3.těstoviny
4.mrkev
5.mrkvovo jablecný salát,bily jogurt(lz.medu,seminka,skorice)+ 2xpl.chleba.
se cvičením uvidím jak se budu cítit ,ale když jsemzůstala doma a mamka má dneska do 12:OO nemohu jí tady hopsat to by mě poslalado školy a to bych se tam složila.To bych nedala.
Snad vám se daří lépe kočky.My se nevzdáváme.už aby bylo líp.:-**

16.9.Nový start,nejhorší na světějsem.

16. září 2013 v 20:14
Dneska ? Chci se zabít. Debilní jídlo .Mia.užne chci jenjíst zdravě takže jim zdravě cvičimdneskajsembylafakt v depresi a cítilajsemse celkověnanic a špatně.Prababička mi umírá na jipce,nálady klesaj,mám krámy,chybí mi táta ,ieterj si na mě nevzpomene ani na narozky.
Začínám a nenechám si jidlem zničit to co jsemdolu schazovala zejtra maximalne sport amaximalne zdravé jidlo.


Depka jak svišt.

pečené brambory s česnekovým tvarohem-Recept-

15. září 2013 v 15:54 Loosing weight
Suroviny:
brambory
koření (americké brambory, grilovací, nebo stačí sůl či nějaké bylinky, prostě co vás napadne)
olej
___
tvaroh
česnek
bylinky (pažitka, bazalka, petržel ... co vás napadne)
Postup:
Brambory PEČLIVĚ očistíte (pokud jsou nové není třeba je škrábat, pokud jsou starší tak i oškrábat), poté nakrájíte na stejně velké kousky a dáte na plech vyložený pečíčím papírem. Posypete kořením, zakápnete olejem a pečlivě promícháte, abyste měly koření na všech bramborách. Vložíte plech do trouby a pečete na 200°C dokud nejsou měkké a pěkně opečené-ccahoďka-). Při pečení si přpravíte:
česnekový tvaroh- j smícháte tvaroh, česnek a bylinky co vás napadne a chutná vám:-)
Dietnější verze : buďto místo tvarohu zakysaná smetana.či bílý jogurt:-)

Jidelníček 15.9.

15. září 2013 v 15:09 Loosing weight
:-) dneska spaníčko do 12:00 :,) Božský.Zdálo se mi zas věcí :-D


Raňajka(nevím jak se to píše aleje to lepší slovo než snídaňe:D)!

Raňajka-Hruška,nektarinka.
svačina- nic
Oběd-kus kus s těstovinami kečupem 1/2 rajčete a trocha makrely.
Na doplnění všech zdravých živin:)!

svačina-meloun
Večeře-mrkev,pl.tmaveho chleba a kousek makrely.

Pití: čaj,voda,voda s citronem.
Pohyb: Jill 1 level workout,a do kramu pro bily jogurt,meloun,čaj .Takže tam i zpět 10 min chuze:-D,uklid.

Mějte se famfárově.
Elí.

:-)První centimetry dole.

15. září 2013 v 13:48
Vážně jídelníček dělá hodně :-) vkombinaci se cvičení (y).:)

15.9.
Stehno-50-snad se to pohne :-)
Pas-63
Prsa-74
Boky-78
ruce-26
zápěstí-16
Makáme dál nevzdáváme.:-)

15.9.-Výběr bot,a nemilé překvápko.

15. září 2013 v 13:40
Jelikož nastává chladné počasí a už bylo potřeba sehnat si botky tak jsem strávila 2 a více hodin v nákupním centru.Chodila tam se tam se.Okukovala thinspo figuríny v HM.Všimli jste si normálně co mě napadlo jim změřit obvod pasu boků stehen:-D.Ty kdyby obživly no to by byli vyzábliny!
No tak si k odchodu tedy zamířím do CCC.Jakože už jsem se rozhodla pro šedé boty kotníčkové s klínkem a kožíškem aby se mi to hodilo k mojí bunde z MOTIVI. No jenže co nevidím mého bývalého.Srdce se mi rozbušilo nohy šíleně začly klepat tak jsem zas vypadla jenže já už chtěla jít!a potřebovala jsem ty boty.Tak jsem tam zase vlezla.
Sem tam sem tam.Asi jak pošuk.
A ten pocit když hovidíte jak je nádhernej .. Ty vlasy,oči,a ta mikina mu v kontrastu vážně slušela.
A on vás ani nepozdraví jen čumí jak blb.A tenhle člověk utíkal za mnou a políbil mě v dešti.A sliboval a porušoval.A ted jen čumí tak jsem se usmála a šla dál.

A teď naposledy zavzpomínej na hřejivý pocit v tvém náručí.Protože už je to tak dávno ..tak dávno cos mě miloval.A zranil.Tak dávno.Jako západ včerejšího slunce když se probudíš.
Kéžbych zapomněla.Ale to bych nebyla taková jaká jsem.Pořád to bolí abude dokud neumřu..jen už jsem otupěla.Otupěla tak moc ,že svěřit se je pro mne tak příliš a já ztrácím ztrácím to co je tak krásný.Pocit milovanosti.
Musíš jít dál i přes překážky protože ty nemáš jinou možnost! Nemáš .Prostě ne.
Musíš ho nechat jít. Daleko od tvého srdce.Naše cesty byly jen křižovatky ,které končí na opačném konci světa.
Tak začni od znova.ps:to mě včera napadlo nebylo to konkrétně na něj.Topho by bylo víc jen mé pocity ..Zase mě čeká návštěva psychologa.Jsem ráda je to fajn paní a mě pomohla a já budu zase o píď štastnější. :-)